מערכת לניהול יום בחירות – שליטה ובקרה בזמן אמת

מרץ 27, 2018
bechirot_3aml2g

אז הקמת מטה, עשית חוגי בית, בנית רשימת תומכים, הקמת צוות פעילים בועט, והנה הגיע יום הבחירות, וכן, בואו נקרא לזה "המאני טיים". הרגע אליו התכוננו במרוצת החודשים האחרונים, הרגע החשוב מכל.

ניהול יום בחירות – הגענו ל-money time

עם הגעת הקמפיין לרגע השיא שלו, אנו זקוקים לשליטה מוחלטת בכל אלפי הבוחרים ומאות הפעילים והמתנדבים. ואתה, המתמודד, נדרש לחלק את הזמן שלך כאילו היית קוסם, בין המרצת תומכים שטרם בחרו לבין נוכחות בשטח, בין ניהול העובדים לבין כיבוי שריפות. בנוסף לניהול השוטף יש לזכור שצצות גם החלטות קריטיות שצריך לקבל.
מערכת לניהול בחירות מסייעת בכל הלבטים והבעיות שצצות במהלך יום הבחירות ובתקופה שלפניו, ומאפשרת לך לנהל בצורה רגועה וחלקה את היום החשוב ביותר בכל הקמפיין.

המתמודד ביום הבחירות

עד עכשיו הצלחת לנהל בצורה מופתית את הקמפיין ואת כל התחומים הנמצאים תחת שליטתך. בנית לוח זמנים מתוקתק, הקמת מאגר תומכים מדוייק ואפילו המתנדבים כבר יודעים את תפקידם לקראת היום הגדול.
אבל מה איתך? איך אתה, המתמודד בבחירות, תוכל לדעת שכל מערך האנשים באמת עושה את עבודותו נאמנה? שכל המצביעים יוצאים למלא את זכותם וכל הפעילים והמתנדבים נמצאים במקומות הנכונים? איך תייצר שליטה בפעילות הקמפיין ביום הקריטי הזה?

יש לכל שאלות אלו תשובה אחת: מערכת לניהול יום בחירות שמזרימה מידע חי ועדכני על מערכי ההצבעה, על המתנדבים ועל הפעילים. מערכת חזקה ומדוייקת שבנויה על שיטות פעולה שתורגלו מראש ומאפשרת לך לעבור את היום הלחוץ תוך שליטה מלאה.

זה היום שלך. חסוך לעצמך את אי הידיעה, ותחליף את שעות המתח בפעילות ממוקדת ואפקטיבית.
עם פוליפון תוכל להתמקד בעיקר: להשפיע על בוחרים היכן שזה נדרש, ולקבל את מירב הקולות.

להתחבר לשטח בזמן אמת

הפלטפורמה של פוליפון לניהול יום הבחירות – כמו כל המערכת לניהול קמפיין בחירות – עוצבה ותוכננה במיוחד לאנשי השטח ולפעילים.
בעזרתה, האנשים שלך מחוברים לקמפיין במהירות ובנוחות, ויכולים לעדכן מכל מקום ובזמן אמת. הזרמת המידע בזמן אמת היא נקודה קריטית בניהול יום הקמפיין שלך ומאפשרת לך, בין היתר, להתמקד בתומכים שטרם הגיעו להצביע ולרכז בהם את מירב המאמצים.

דיווח תוצאות לפני כולם

בעזרת מערכת לניהול יום הבחירות של פוליפון, תוכל לקבל משוב חיוני מהאנשים שלך בקלפי ולראות תוצאות משוערות זמן רב לפני התוצאה הרשמית. תמונת המצב המעודכנת תפנה לך את הזמן לכתיבת נאום מתאים ולהכנת החגיגות עם התומכים.

 

ליצירת קשר:
 077-2313666
 wazana@gmail.com

 

 

יעניין אותך לקרוא גם על

פנקס בוחרים פנקס הבוחרים – מה עושים איתו בכלל? לקראת יום הבחירות, בין אם זהו יום הבחירות לרשויות המקומיות או לכנסת, מתעדכן פנקס הבוחרים. הפנקס הזה כולל למעשה את ...
מערכות תוכנה לניהול בחירות המסע שלי לאיתור מערכת לניהול קמפיין בחירות בשנת 2012 הצטרפתי לגרעין ההקמה של מפלגת יש עתיד ויחד עם צוות דיגיטל מצומצמם הקמתי את מערכת המידע של המפלגה....
ניהול פעילים בקמפיין בחירות... ניהול פעילים בקמפיין בחירות הינו תהליך מורכב ומלא בשינויים ובבלת"מים. אם זאת, אם מבצעים אותו בצורה הנכונה הוא הופך לקלף החזק ביותר שלך כמועמד. כאשר יש...
שלחו לי הודעה בWhatsApp